O inwestycji


Apartamenty Tatar to zespół budynków wielorodzinnych zlokalizowanych w sąsiedztwie Zalewu Tatar i Rezerwatu Przyrody Rawka w Rawie Mazowieckiej.

W pierwszym Etapie Inwestycji do Państwa dyspozycji zostało oddanych 88 mieszkań o powierzchni od 43 do 80 m2. Zastosowane rozwiązania techniczne spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Nabywców. Lokalizacja Inwestycji, zagospodarowanie osiedla, rozkład poszczególnych lokali mieszkalnych oraz jakość wykonania gwarantowana przez sprawdzonego Generalnego Wykonawcę tylko niektóre udogodnienia, jakie wpłyną na poczucie komfortu w tej inwestycji.


Etap I Inwestycji, którego planowany termin zakończenia to wrzesień 2021r. składa się z dwóch bliźniaczych budynków w których w każdym zlokalizowanych jest po 44 mieszkania. Każdy z budynków posiada 4 kondygnacje. Inwestycja została wzbogacona o 94 miejsca parkingowe, których część znajduje się w podziemiach budynków, do których dostęp będzie zapewniony z wind. W podziemiach każdego z budynków zlokalizowanych jest po 17 komórek lokatorskich o powierzchni od 2,75 do 7 m2. Dodatkowo na terenie Osiedla dostępne są dla uprawnionych Nabywców nadziemne miejsca postojowe.


Realizowany od początku 2021r. Etap II to kolejne dwa bliźniacze budynki, w których znajdować się będzie po 51 mieszkań, w metrażach 40-70 m2. Podobnie jak w budynkach powstałych w I Etapie w podziemiach każdego z nowo budowanych budynkach znajdować się będą dla Nabywców, którzy za to zapłacili miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Dodatkowo, na terenie osiedla znajdować się będą na zewnętrzne miejsca postojowe, również dla Nabywców którzy zapłacili za prawo do korzystania.
Jakość wykonania i standard prac II Etapu będzie identyczny jak w budynkach powstałych w ramach I Etapu, gdyż prace powierzone zostały temu samemu Generalnemu Wykonawcy – UPiB Arbud Paweł Krześlak.

Apartamenty Tatar to Inwestycja dla poszukujących wygodnego mieszkania dla siebie i rodziny, ceniących sobie spokój, bliskość terenów rekreacyjnych i czyste powietrze, z dala od miejskiego hałasu i uciążliwości.