Wisdom Developer Sp. z o.o. przedstawia swoją najnowszą inwestycję - Apartamenty Tatar - zespół budynków wielorodzinnych zlokalizowanych w sąsiedztwie Zalewu Tatar i Rezerwatu Przyrody Rawka w Rawie Mazowieckiej.

2365

m3 betonu

2160

godzin budowy za nami

12000

minut rozmów z nowymi mieszkańcami

65

sztuk nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań

Deweloper


Inwestorem jest spółka celowa zajmująca się realizacją projektów deweloperskich Wisdom Developer Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim. Spółka zarejestrowana została w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowe pod numerem KRS 0000703117.

Inwestycja Apartamenty Tatar realizowana jest na podstawie pozwolenia na budowę wydanego przez Starostę Rawskiego nr 303/2018 wraz z późniejszymi zmianami.

To druga inwestycja realizowana przez Dewelopera. W 2017-05.2019 spółka Wisdom Developer wybudowała nowoczesny apartamentowiec w Tomaszowie Mazowieckim. Inwestycja ta zakończyła się sukcesem, powstał nowoczesny budynek wielorodzinny w Tomaszowie Mazowieckim, z 65 mieszkaniami, o wysokiej jakość wykończenia, który bardzo szybko znalazł swoich najemców a proces sprzedaży dobiegł końca .


doświadczona kadra zarządzająca projektami budowlanymi
stabilna sytuacja finansowa
dopięte źródła finansowania Inwestycji
bezpieczeństwo wpłaconych środków przez Nabywców

Generalny wykonawca


Generalnym Wykonawcą Inwestycji Apartamenty TATAR jest Firma "ARBUD" Paweł Krześlak z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim. Firma Arbud to renomowany wykonawca inwestycji budowlanych, która prowadzi swoją działalność już od ponad 25 lat (firma powstała w maju 1993r).

Firma Arbud wykonuje w szerokim zakresie usługi budowlane, w tym również obiekty realizuje "pod klucz". W czasie swojej długoletniej działalności zrealizowała obiekty użyteczności publicznej, takie jak: sale gimnastyczne, szkoły, basen, duże obiekty przemysłowe (hale produkcyjne, magazyny) jak i budynki mieszkalne jednorodzinne i wielorodzinne (bloki na zlecenie TBS w Piotrkowie Tryb.)

Apartamenty Tatar to trzecia wspólna inwestycja Dewelopera i Generalnego Wykonawcy. W maju 2019r. oddany został do użytkowania apartamentowiec z 65 mieszkaniami w Tomaszowie Mazowieckim zlokalizowany przy ul. Wiejskiej 12-18 ( www.apartementy-wiejska.pl ), a w końcowej fazie realizacji jest budowa nowoczesnego Apartamentowca Żubr w Spale ( www.apartamenty-spala.pl ).


ARBUD

Dlaczego kupować u nas?

O inwestycji


Apartamenty Tatar to zespół budynków wielorodzinnych zlokalizowanych w sąsiedztwie Zalewu Tatar i Rezerwatu Przyrody Rawka w Rawie Mazowieckiej.

W pierwszym Etapie Inwestycji do Państwa dyspozycji zostało oddanych 88 mieszkań o powierzchni od 43 do 80 m2. Zastosowane rozwiązania techniczne spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Nabywców. Lokalizacja Inwestycji, zagospodarowanie osiedla, rozkład poszczególnych lokali mieszkalnych oraz jakość wykonania gwarantowana przez sprawdzonego Generalnego Wykonawcę tylko niektóre udogodnienia, jakie wpłyną na poczucie komfortu w tej inwestycji.


Etap I Inwestycji, którego planowany termin zakończenia to wrzesień 2021r. składa się z dwóch bliźniaczych budynków w których w każdym zlokalizowanych jest po 44 mieszkania. Każdy z budynków posiada 4 kondygnacje. Inwestycja została wzbogacona o 94 miejsca parkingowe, których część znajduje się w podziemiach budynków, do których dostęp będzie zapewniony z wind. W podziemiach każdego z budynków zlokalizowanych jest po 17 komórek lokatorskich o powierzchni od 2,75 do 7 m2. Dodatkowo na terenie Osiedla dostępne są dla uprawnionych Nabywców nadziemne miejsca postojowe.


Realizowany od początku 2021r. Etap II to kolejne dwa bliźniacze budynki, w których znajdować się będzie po 51 mieszkań, w metrażach 40-70 m2. Podobnie jak w budynkach powstałych w I Etapie w podziemiach każdego z nowo budowanych budynkach znajdować się będą dla Nabywców, którzy za to zapłacili miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Dodatkowo, na terenie osiedla znajdować się będą na zewnętrzne miejsca postojowe, również dla Nabywców którzy zapłacili za prawo do korzystania.
Jakość wykonania i standard prac II Etapu będzie identyczny jak w budynkach powstałych w ramach I Etapu, gdyż prace powierzone zostały temu samemu Generalnemu Wykonawcy – UPiB Arbud Paweł Krześlak.

Apartamenty Tatar to Inwestycja dla poszukujących wygodnego mieszkania dla siebie i rodziny, ceniących sobie spokój, bliskość terenów rekreacyjnych i czyste powietrze, z dala od miejskiego hałasu i uciążliwości.

Zobacz szczegóły


Finansowanie

Inwestycja będzie współfinansowana kredytem bankowym. Spółka planuje sprzedawać mieszkania zgodnie z wymogami Ustawy deweloperskiej, a Nabywcy mieszkań będą wpłacać środki za nabywany lokal mieszkalny w terminach określonych w zawieranej umowie deweloperskiej na zamknięty rachunek powierniczy prowadzony w banku, który udzieli finansowania. Zaletą takiego rozwiązania dla Nabywcy będzie wysoki stopień ochrony jego interesów.

KREDYTY HIPOTECZNE

Zakup mieszkania możesz sfinansować ze środków własnych lub poprzez kredyt hipoteczny. Kredyt hipoteczny to pożyczka udzielona przez bank, której zabezpieczeniem jest nieruchomość, w tym nabywany lokal mieszkalny.
Jeśli potrzebujesz doradztwa w obszarze procesu kredytowego skorzystaj z bezpłatnych usług naszego oficjalnego partnera - firmy ESEL FINANCE Szymon Leszczuk. Nasz partner jest niezależnym ekspertem kredytowym z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży kredytów hipotecznych.

ESEL FINANCE to:

doświadczony zespół ekspertów kredytowych – 10 lat w finansach,
bezpłatna i kompleksowa pomoc w procesie pozyskania kredytu,
wsparcie i dobór odpowiedniego rozwiązania,
bardzo wysoka jakość obsługi klienta,
skuteczność, profesjonalizm oraz bogata oferta produktów hipotecznych.

CO NAS WYRÓŻNIA

zapewniamy Państwu maksymalny komfort oraz kompleksową obsługę transakcji,
weźmiemy pod uwagę wszystkie czynniki i pomożemy odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z kredytami mieszkaniowymi
współpraca z wieloma bankami powoduje oszczędność czasu i daje możliwość pełnej analizy rynku, co gwarantuje Państwu pewność wyboru najlepszego kredytu,
Przygotowujemy wymagany przez banki komplet dokumentów dotyczących wybranego mieszkania/lokalu użytkowego
Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji zakupu nieruchomości.

Skontaktuj się z Ekspertem Kredytowym dedykowanym do obsługi inwestycji w Rawie Mazowieckiej i poznaj aktualną ofertę kredytu hipotecznego:

Szymon Leszczuk - specjalista ds. kredytów hipotecznych

Potrzebujesz więcej informacji?

NAPISZ DO NAS!


    Kontakt do nas: