Generalny Wykonawca


Generalnym Wykonawcą Inwestycji Apartamenty TATAR jest Firma "ARBUD" Paweł Krześlak z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim. Firma Arbud to renomowany wykonawca inwestycji budowlanych, która prowadzi swoją działalność już od ponad 25 lat (firma powstała w maju 1993r).

Firma Arbud wykonuje w szerokim zakresie usługi budowlane, w tym również obiekty realizuje "pod klucz". W czasie swojej długoletniej działalności zrealizowała obiekty użyteczności publicznej, takie jak: sale gimnastyczne, szkoły, basen, duże obiekty przemysłowe (hale produkcyjne, magazyny) jak i budynki mieszkalne jednorodzinne i wielorodzinne (bloki na zlecenie TBS w Piotrkowie Tryb.)

Apartamenty Tatar to trzecia wspólna inwestycja Dewelopera i Generalnego Wykonawcy. W maju 2019r. oddany został do użytkowania apartamentowiec z 65 mieszkaniami w Tomaszowie Mazowieckim zlokalizowany przy ul. Wiejskiej 12-18 ( www.apartementy-wiejska.pl ), a w końcowej fazie realizacji jest budowa nowoczesnego Apartamentowca Żubr w Spale ( www.apartamenty-spala.pl ).


ARBUD