O inwestycji


Apartamenty Tatar to zespół budynków wielorodzinnych zlokalizowanych w sąsiedztwie Zalewu Tatar i Rezerwatu Przyrody Rawka w Rawie Mazowieckiej.

Realizowany od początku 2021r. Etap II to kolejne dwa bliźniacze budynki, w których znajdować się będzie po 51 mieszkań, w metrażach 40-70 m2. Podobnie jak w budynkach powstałych w I Etapie w podziemiach każdego z nowo budowanych budynkach znajdować się będą dla Nabywców, którzy za to zapłacili miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Dodatkowo, na terenie osiedla znajdować się będą na zewnętrzne miejsca postojowe, również dla Nabywców którzy zapłacili za prawo do korzystania.
Jakość wykonania i standard prac II Etapu będzie identyczny jak w budynkach powstałych w ramach I Etapu, gdyż prace powierzone zostały temu samemu Generalnemu Wykonawcy – UPiB Arbud Paweł Krześlak.

Apartamenty Tatar to Inwestycja dla poszukujących wygodnego mieszkania dla siebie i rodziny, ceniących sobie spokój, bliskość terenów rekreacyjnych i czyste powietrze, z dala od miejskiego hałasu i uciążliwości.

Szczegóły inwestycji - ETAP II