Finansowanie

Inwestycja będzie współfinansowana kredytem bankowym. Spółka planuje sprzedawać mieszkania zgodnie z wymogami Ustawy deweloperskiej, a Nabywcy mieszkań będą wpłacać środki za nabywany lokal mieszkalny w terminach określonych w zawieranej umowie deweloperskiej na zamknięty rachunek powierniczy prowadzony w banku, który udzieli finansowania. Zaletą takiego rozwiązania dla Nabywcy będzie wysoki stopień ochrony jego interesów.

KREDYTY HIPOTECZNE

Zakup mieszkania możesz sfinansować ze środków własnych lub poprzez kredyt hipoteczny. Kredyt hipoteczny to pożyczka udzielona przez bank, której zabezpieczeniem jest nieruchomość, w tym nabywany lokal mieszkalny.
Jeśli potrzebujesz doradztwa w obszarze procesu kredytowego skorzystaj z bezpłatnych usług naszego oficjalnego partnera - firmy ESEL FINANCE Szymon Leszczuk. Nasz partner jest niezależnym ekspertem kredytowym z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży kredytów hipotecznych.

ESEL FINANCE to:

doświadczony zespół ekspertów kredytowych – 10 lat w finansach,
bezpłatna i kompleksowa pomoc w procesie pozyskania kredytu,
wsparcie i dobór odpowiedniego rozwiązania,
bardzo wysoka jakość obsługi klienta,
skuteczność, profesjonalizm oraz bogata oferta produktów hipotecznych.

CO NAS WYRÓŻNIA

zapewniamy Państwu maksymalny komfort oraz kompleksową obsługę transakcji,
weźmiemy pod uwagę wszystkie czynniki i pomożemy odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z kredytami mieszkaniowymi
współpraca z wieloma bankami powoduje oszczędność czasu i daje możliwość pełnej analizy rynku, co gwarantuje Państwu pewność wyboru najlepszego kredytu,
Przygotowujemy wymagany przez banki komplet dokumentów dotyczących wybranego mieszkania/lokalu użytkowego
Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji zakupu nieruchomości.

Skontaktuj się z Ekspertem Kredytowym dedykowanym do obsługi inwestycji w Rawie Mazowieckiej i poznaj aktualną ofertę kredytu hipotecznego:

Szymon Leszczuk - specjalista ds. kredytów hipotecznych