O inwestycji


Apartamenty Tatar to zespół budynków wielorodzinnych zlokalizowanych w sąsiedztwie Zalewu Tatar i Rezerwatu Przyrody Rawka w Rawie Mazowieckiej.

W pierwszym Etapie Inwestycji do Państwa dyspozycji zostało oddanych 88 mieszkań o powierzchni od 43 do 80 m2. Zastosowane rozwiązania techniczne spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Nabywców. Lokalizacja Inwestycji, zagospodarowanie osiedla, rozkład poszczególnych lokali mieszkalnych oraz jakość wykonania gwarantowana przez sprawdzonego Generalnego Wykonawcę tylko niektóre udogodnienia, jakie wpłyną na poczucie komfortu w tej inwestycji.


Etap I Inwestycji, którego planowany termin zakończenia to wrzesień 2021r. składa się z dwóch bliźniaczych budynków w których w każdym zlokalizowanych jest po 44 mieszkania. Każdy z budynków posiada 4 kondygnacje. Inwestycja została wzbogacona o 94 miejsca parkingowe, których część znajduje się w podziemiach budynków, do których dostęp będzie zapewniony z wind. W podziemiach każdego z budynków zlokalizowanych jest po 17 komórek lokatorskich o powierzchni od 2,75 do 7 m2. Dodatkowo na terenie Osiedla dostępne są dla uprawnionych Nabywców nadziemne miejsca postojowe.

Apartamenty Tatar to Inwestycja dla poszukujących wygodnego mieszkania dla siebie i rodziny, ceniących sobie spokój, bliskość terenów rekreacyjnych i czyste powietrze, z dala od miejskiego hałasu i uciążliwości.

Szczegóły inwestycji - ETAP I