O inwestycji


Apartamenty Tatar to zespół budynków wielorodzinnych zlokalizowanych w sąsiedztwie Zalewu Tatar i Rezerwatu Przyrody Rawka w Rawie Mazowieckiej.

W pierwszym Etapie Inwestycji do Państwa dyspozycji zostaje oddanych 88 mieszkań o powierzchni od 43 do 80 m2. Zastosowane rozwiązania techniczne spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Nabywców. Lokalizacja Inwestycji, zagospodarowanie osiedla, rozkład poszczególnych lokali mieszkalnych oraz jakość wykonania gwarantowana przez sprawdzonego Generalnego Wykonawcę tylko niektóre udogodnienia, jakie wpłyną na poczucie komfortu w tej inwestycji.


Obecnie realizowany Etap I Inwestycji to dwa bliźniacze budynki w których w każdym zlokalizowane będą po 44 mieszkania. Każdy z budynków posiadać będzie 4 kondygnacje. Inwestycja została wzbogacona o 94 miejsca parkingowe, których część znajdować się będzie w podziemiach budynków, do których dostęp będzie zapewniony z wind. W podziemiach każdego z budynków zlokalizowane będzie po 17 komórek lokatorskich o powierzchni od 2,75 do 7 m2. Dodatkowo na terenie Osiedla dostępne będą również nadziemne miejsca postojowe.

Apartamenty Tatar to Inwestycja dla poszukujących wygodnego mieszkania dla siebie i rodziny, ceniących sobie spokój, bliskość terenów rekreacyjnych i czyste powietrze, z dala od miejskiego hałasu i uciążliwości.